Menu ico

Přístupové a docházkové systémy místo klasických „píchaček“

DATA | zabezpecovaci-systemy.jpgDnes už jsou spíše záležitostí starých filmů, i přesto se však občas najde firma, ve které tento docházkový artefakt přežil do dnešních dob. Řeč není o ničem jiném, než o klasických „píchačkách“, které zaznamenávaly příchod i odchod zaměstnanců snad v každé firmě před 30 lety. V dnešní době je nahradily moderní docházkové a přístupové systémy.

Co všechno docházkové a přístupové systémy umí?

  • zaznamenávat příchod/odchod zaměstnanců na pracoviště
  • nabídnout jednoduchou kontrolu odpracované doby
  • zjednodušit proces vyhodnocování docházky zaměstnanců
  • zamezit vstupu neoprávněným osobám
  • … a spoustu dalších funkcí!

Zjednodušte si práci s docházkovým systémem i ve vaší firmě

Podle vašich potřeb a možností vám navrhneme, zrealizujeme a následně se i budeme starat o váš přístupový i docházkový systém. Je jen na vás, jestli chcete instalaci jednoduchého přístupového systému, který bude pouze otevírat dveře po přiložení čipové karty, nebo jestli potřebujete komplexní docházkový systém včetně kontroly přesčasů i mzdových parametrů.

Ať tak či tak, ke všem technologiím, které nabízíme a montujeme do rodinných domů i průmyslových objektů, vlastníme potřebné certifikace. Mezi certifikovanými systémy v naší nabídce najdete například technologie Honeywell, Techfass nebo Skyla.

Nejčastěji se terminály docházkových a přístupových systémů ovládají pomocí čipů nebo čipových karet. Pokročilejší technologie však nabízejí i mnohem sofistikovanější zabezpečení pomocí otisků prstů či snímání oční duhovky.

Kontaktní formulář

Další služby z oblasti slaboproudých montáží 

 

Naši spokojení klienti

Reference - Gardner Denver Reference - Mendelova univerzita v Brně Reference - quick mix Reference - Skypicker
Více referencí