Menu ico

Telekomunikační systém Alcatel-Lucent pro zjednodušení práce

GFX | telsys.jpgAť už jste malá společnost o 10 zaměstnancích anebo vaše firma zabírá čtyři patra kancelářské budovy, pro obě varianty máme připravené kvalitní řešení telekomunikace. Postaráme se vám o návrh, vypracování projektu i jeho realizace a nainstalujeme do vaší společnosti telekomunikační systém Alcatel-Lucent. Při každém řešení se snažíme maximálně respektovat požadavky klientů a odvést co nejkvalitnější práci – a váš projekt rozhodně nebude výjimkou.

Pomocí kvalitního telekomunikačního systému můžete jednoduše vytvořit stabilní telekomunikační síť v jakékoliv společnosti. Rádi vám s výběrem toho pravého řešení pomůžeme a zařídíme i realizace telefonních rozvodů. Pokud již tuto část máte za sebou, ale stále se potýkáte s problémy spojenými s těmito rozvody, neváhejte a ozvěte se nám také – v nejkratší možné době k vám přijedeme a postaráme se o opravu vašich telefonních rozvodů.

Který z telekomunikačních systémů Alcatel-Lucent zvolit?

Z telekomunikačních systémů jsme si vybrali osvědčenou a kvalitní značku telefonních systémů Alcatel-Lucent – na tuto technologii navíc vlastníme i certifikaci. Vybírat si můžete z těchto typů telekomunikačního systému Alcatel-Lucent:

  • Alcatel OmniPCX Office – zařízení pro e-komunikaci pro až 200 uživatelů
  • ALCATEL OmniPCX Enterprise – rozšířená podoba předchozího systému

Telekomunikační systém, to neznamená jen propojení desítek i stovek telefonních zařízení do jedné sítě. Samozřejmostí je i řešení pro pořádání telekonferencí a videokonferencí nebo lokalizace osob DECT.

Samozřejmostí je široké portfolio VoIP produktů a služeb!

Kontaktní formulář

 

Naši spokojení klienti

Reference - Gardner Denver Reference - Mendelova univerzita v Brně Reference - quick mix Reference - Skypicker
Více referencí