Menu ico

O společnosti

GFX | ospolecnosti.jpgSpolečnost vznikla v roce 2012 spojením podnikatelských činností pana Ing. Jiřího Pölzera a pana Zdeňka Radila. Navázala tak na tradici a zkušenosti získané za více než 20 let úspěšného fungování v oboru slaboproudých instalací a technologií. Naše společnost nabízí široké portfolio služeb v oblasti slaboproudých technologií (strukturovaná kabeláž, optické sítě, EZS, EPS, EKV, CCTV apod.) a komunikačních technologií. Rovněž se věnujeme návrhům, dodávkám a servisu (záručnímu i pozáručnímu) záložních zdrojů el. energie  V historii našeho podnikání nechybí ani zakázky velkého rozsahu např. datové sítě o stovkách účastníku či telekomunikační systémy pro stovky účastníků. Viz. Reference.

Nově od roku 2015 jsme do nabídky pro naše klienty začlenili podporu služeb IT. Jsme připraveni Vám pomoci v širokém světě IT. Nabízíme služby od návrhu firemní struktury IT, přes dodávky IT technologií až po servis IT a správu firemních sítí formou outsourcingu.  Naše společnost sází na osobní kontakt, přímé a seriózní jednání se zákazníkem. Samozřejmostí je kompletní záruční i pozáruční servis s možností servisního zásahu už do 2 hodin od nahlášení poruchy.

Společnost působí obchodně na území celé České republiky i v zahraničí. Realizované zakázky jsou i na území Slovenska, Polska, Německa i Francie. Z použití našich technických znalostí jsme schopni uspokojit jakékoliv technické požadavky našich zákazníků, týkajících se výše uvedených aktivit

Naše internetové stránky slouží k orientačnímu nastínění námi nabízených služeb. 

Naši spokojení klienti

Reference - Gardner Denver Reference - Mendelova univerzita v Brně Reference - quick mix Reference - Skypicker
Více referencí