Menu ico

Svěřte elektromontáže opravdovým profesionálům

GFX | sluzby_elektromontaze-img.jpgS elektřinou není radno si zahrávat. Při špatně udělaných rozvodech nebo nepovedenému uzemnění stačí okamžik a z pomocníka, který vaší domácnosti dává energii, se stane bolestivý nepřítel. Pokud tedy nejsou elektromontáže vaším denním chlebem, svěřte tyto starosti raději do rukou odborníků.

Co všechno vám můžeme v oblasti elektromontáže nabídnout?

  • Vypracujeme návrh elektromontáže pro vás byt, dům, kancelář nebo průmyslovou halu.
  • Zajistíme projekci celé elektromontáže i její následnou instalaci.
  • Aby vše fungovalo tak, jak má a nehrozilo nikomu nebezpečí, instalovanou elektromontáže budeme důkladně testovat.
  • Po dokončení projektu vám budeme k dispozici i pro servis a revize elektromontáže.

Od realizace elektrických rozvodů po revize hromosvodů

Budiž světlo! Věta, která stála na počátku všeho. Aby se světlo dostalo i do vašeho domu či kanceláře, je nutné jej nejprve bezpečně nainstalovat. Nechceme, aby vás při dotyku vypínače překvapilo nepříjemné elektrické „kopnutí“. Proto se vám postaráme o kompletní a bezpečnou realizaci vnitřního i venkovního osvětlení, včetně LED osvětlení.

Zdraví máme jen jedno, a proto je potřeba při jakékoliv manipulaci s elektřinou dávat opravdu pozor. Všem našim klientům proto doporučujeme provádět pravidelné revize elektrických rozvodů a přístrojů i hromosvodů. Pokud si nejste jistí, že se na elektroinstalaci ve vašem domě nebo firmě můžete 100% spolehnout, zavolejte nám – co nejdříve k vám přijedeme, vše zkontrolujeme a postaráme se, aby vaše elektroinstalace byla naprosto v pořádku.

Kontaktní formulář

 

Naši spokojení klienti

Reference - Gardner Denver Reference - Mendelova univerzita v Brně Reference - quick mix Reference - Skypicker
Více referencí