Menu ico

Nenechte se chytit do datových sítí, svěřte nám je do péče!

DATA | it.jpgPoptávka po službách, které se specializují na přenos dat, roste den ode dne, což souvisí s velmi rychlým rozvojem trhu s datovými službami. Abyste byli i v tomto ohledu s vaší společností v obraze, nechte kompletní správu vaší datové sítě na nás. Zajistíme vám kompletní servis, od návrhu a projekce datové sítě přes její instalaci, testování a certifikaci až po kompletní servis.

Základním prvkem vysokorychlostních sítí jsou bezesporu optické sítě. Jednou z jejich největších výhod je možnost přenosu velkého objemu dat za sekundu – nejvýkonnější optické sítě zvládnout přenos jednotek až desítek gigabitů každou sekundu. Takto rychle můžete data přenášet i na velké vzdálenosti, navíc optická síť disponuje i odolností vůči elektromagnetickému záření a je dokonale chráněná proti odposlechu.

Od jednotek až k tisícům přípojných míst

Neomezujeme se jen na jednoduché datové sítě s několika přípojnými místy. Díky našim bohatým zkušenostem v tomto oboru pro vás dokážeme navrhnout a vyprojektovat i datové sítě s tisíci přípojnými místy. V našem portfoliu najdete strukturované kabeláže širokého spektra parametrů, od Cat5 a Cat5E přes Cat6 a Cat6A až po Cat7.

Proč svěřit kompletní péči o vaši datovou síť právě nám? Protože:

  • nabízíme kompletní servis – vymyslíme celý systém, neprojektujeme jej a postaráme se i o dlouholetý servis,
  • preferujeme certifikované kabelážní systémy, jako je například Solarix, Nexans nebo RiT,
  • kromě realizace datových optických tras nabízíme i jejich revize a měření.

Kontaktní formulář


Další služby z oblasti slaboproudých montáží Naši spokojení klienti

Reference - Gardner Denver Reference - Mendelova univerzita v Brně Reference - quick mix Reference - Skypicker
Více referencí