Menu ico

Nezatěžujte si hlavu se správou IT, nechte ji na nás!

GFX | sluzby_it.jpgZastáváme názor, že naši klienti by se měli maximálně věnovat svému businessu a rozvíjet jej. My jsme tady od toho, abychom jim toto maximálně usnadnili – například prostřednictvím správy IT. Přestaňte konečně řešit vaše IT problémy nárazově nebo dokonce vlastními silami, které vám už nezbývají. Svěřte správu IT do naší péče a ušetřete si tak čas i peníze.

Když říkáme, že se postaráme o kompletní správu IT vaší společnosti, myslíme tím opravdu o kompletní. Zajistíme vám nejen správu jednotlivých PC a jejich uživatelských profilů, ale i úplnou správu různých aktivních prvků – od routerů přes switche, Wi-Fi a NAS až po servery a síťová úložiště.

3 důvody, proč se při správě IT spolehnout na nás

  • Přijedeme k vám kdykoliv nás budete potřebovat – fungujeme na principu 24/7, a to 365 dní v roce.
  • Pokud zjistíte jakýkoliv problém, nestane se, že byste se neměl na koho obrátit – jsme vám neustále k dispozici a naše reakční doba je již od 1 hodiny.
  • Komunikovat s námi budete moci i pomocí intuitivní helpdesk aplikace – nemusíte vypisovat dlouhé e-maily.

Pokud si říkáte, že 3 důvody jsou málo, tak nám jednoduše zavolejte a my vám představíme řešení správy IT ušité na míru vaší firmě. Profesionální správa IT není záležitostí jen firem se stovkami zaměstnanců, zaměřujeme se i na menší společnosti či jednotlivce.

A na závěr to, co každého zajímá snad nejvíce: cena. Správu IT nabízíme dokonce od ceny 1 500 Kč měsíčně. Není to sice zadarmo, ale peníze, které do správy IT vložíte, jsou výhodnou investicí.

Kontaktní formulář

Další služby z oblasti IT

 

Naši spokojení klienti

Reference - Gardner Denver Reference - Mendelova univerzita v Brně Reference - quick mix Reference - Skypicker
Více referencí