Menu ico

Zajistíme vám komplexní dodávky kvalitního HW

GFX | sluzby_telekomunikace.jpgNašim cílem není vám jen prodat s maximálním ziskem. Chceme se stát vaším partnerem a přispět k úspěchu vašeho businessu. Proto se naše služby spojené s dodávkou hardwaru (HW) neomezují jen na jeho pouhý prodej, ale poskytneme vám komplexní služby včetně servisu.

Chcete-li ve vaší firmě vybudovat kvalitní síť, využití kvalitních hardwarových prvků, doplněných o neméně kvalitní software, je nezbytným základem. Po konzultaci s vámi a informaci o vašich možnostech a potřebách vám navrhneme a následně nainstalujeme kompletní hardwarové systémy.

S námi se v hardwarovém světě neztratíte

Abychom vám zajistili opravdu kompletní servis, postaráme se vám i o revizi aktivních a pasivních prvků síťové infrastruktury. Zajistíme vám dodávku, instalaci a následný servis širokého portfolia routerů, switchů, síťových úložišť i serverů. Dodávkou všech těchto služeb od jediného partnera ušetříte nejen čas, ale především nemalou sumu peněz.

S jakými značkami se při našich dodávkách HW můžete setkat?

  • servery: HP, DELL, Fujitsu-Siemens,…
  • aktivní prvky: Zyxel, Alcatel-Lucent, HP, DELL, Fortinet,…
  • Wi-Fi: Ubiquiti, Zyxel, Aruba Networks,…

Rádi se staneme i vaším partnerem a postaráme se vám o jednoduché, kvalitní a komplexní řešení dodávky HW. Vy se díky našemu plnohodnotnému servisu můžete soustředit na to, v čem jste nejlepší – na vaše podnikání!

Kontaktní formulář


Další služby z oblasti IT


 

Naši spokojení klienti

Reference - Gardner Denver Reference - Mendelova univerzita v Brně Reference - quick mix Reference - Skypicker
Více referencí